Laiptus projektuoti ir gaminti pradėjau dar 1992 metais. Laiptų konstrukcija ir įvairovė yra gana didelė, tad per tiek metų gamybinės veiklos realizavau įvairaus pobūdžio laiptų.

Laiptai – svarbus interjero fragmentas, todėl jie turi būti funkcionalūs, estetiški ir ilgaamžiai. Šiuo metu labai daug estetinio pobūdžio klausimų nulemia architekto užmojai, tačiau funkcionalumo klausimus reikia derinti su laiptų gamintojais dar namo projektavimo stadijoje (vėliausiai – statybos metu , kol nesudėtos perdangos). Priešingu atveju dažnai pasitaiko klaidų, dėl kurių nukenčia laiptu patogumas bei estetiškumas.

Gyvenamųjų namų statyboje laiptai paprastai dažniausiai derinami su medinėmis grindų dangomis, todėl projektuojant reikia atsižvelgti į vietines medienos rūšis – ąžuolą ir uosį. Tai labiausiai tinkama medžiaga laiptų gamybai. Medienos tonavimo (atspalvio suteikimo) klausimai – kompromisinio pobūdžio problema, kuri būtinai neigiamai pasireikš ateityje eksploatacijos metu.

Laiptų kaina priklauso nuo jų gamyboje naudojamų medžiagų bei sudėtingumo. Paprasčiausi laiptai konstrukcijos ir kainos atžvilgiu yra tiesūs, sudėtingiausi – ‘U’ formos su drožybiniais turėklų elementais. Vienodų situacijų pasitaiko retai, tad kiekvienu atveju sudaroma individuali sąmata.

Laiptai – išskirtinai individualus savininko, architekto ir gamintojo darbas, todėl tai negali būti vienadienis gaminys.